NOX – ČARODĚJŮV UČEŇ

Předán do nového domova: 31.5.2021

Občas musíte zažít špatné věci, aby se mohly stát ty dobré, stejně tak aby nastal den, musí být noc a aby bylo světlo, musí být občas tma. Nox povstal ze tmy své minulosti a s nocí už zůstane spjat jen svou černou barvou.

Nox je mladičký kříženec typu labrador, hravý a energický, aktivní a pro každou srandu. Miluje hračky, přetahování a jejich nošení, moc ho baví být venku, celodenní procházky jsou pro něj maličkost a při pauzách dává jasně najevo, že on rozhodně není ten, kdo odpočinek potřebuje. Vyhledává společnost člověka, moc rád se mazlí a po seznámení člověku leze doslova na hlavu. V kotci se chová velice ukázněně, nic si neničí, kromě svých hraček, leží na svém lehátku a pozoruje svět, neštěká, nevyje. Značka ideál.

ZDRAVOTNÍ STAV: Nox je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Připraven sbalit si svůj ruksáček a vyrazit do světa. Podmínkou jeho adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Noxík hledá milující zkušené páníčky, kterým bijí srdce pro psí duše a mají dostatek znalostí a schopností a touhy dát Noxíkovi ten nejlepší domov. Hodí se do bytu i domku se zahradou, samozřejmě se zázemím uvnitř. Noví páníčci musí počítat s dopilováním hygienických návyků, Noxík je ale obr šikulka a lepší se každým dnem. Hledá aktivní domov, plný vycházek, běhání, psích sportů a aktivit a ideálně jako zvířecí jedináček. Hodí se na coursing, canicross či dogtreking, flyball nebo třeba agility, stejně tak ale zvládne odpočívat s páníčkem na gauči a šetřit síly.

Máte-li o Noxe zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Nox bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Noxíkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz

Dne 8. 5. 2021 byl u útulku nalezen uvázaný černý kříženec s neznačeným mikročipem. Pejska momentálně nejakutněji trápí zažívání, nasadili jsme dietu a probiotika, uvidíme, zda bude potřeba ruka našeho pana veterináře. Útulek Tábor 778 465 467