Sladká Olive – kočička z knížky

Předán do nového domova: září 2023

Olive nevěřila na lásku, ale život ji přinutil názor změnit. Můžete věřit faktům a vědě, ale když se zamilujete, všechna racionální rozhodnutí jdou stranou. Olive čeká u nás na svou lásku, na osud, na nový domov.

ZDRAVOTNÍ STAV: Olive bude připravena odjet po 19. 9. 2023, ale seznamovací návštěvy již mohou probíhat. Olive odjede kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je její kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

Sladká Olive se hodí do bytu i do domu se zahradou s budoucím přístupem ven - po uplynutí doby adaptace a po provedení kastrace.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Olive nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za krásné focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz