Lego – kocourek neskutečných možností

Předán do nového domova: 14.9.2022

Lego je rozkošný, odhadem dvouměsíční kocourek, který působí lehce rozcuchaným dojmem. :-) Důvodem je jeho hebounká delší srst. Lego není zcela černý, má bílou náprsenku a bílou zadní tlapičku. Prostě je to neskutečný fešák. Kromě toho je to moc milý, mazlivý a hodný kotěcí pán.

Lego odjede domů kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

Lego je vzorně čistotné koťátko, umí chodit na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci. Miluje lidi i jiné kočičky, vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen, ale předpokládáme dobrý. : - )

V případě zájmu o adopci Lega Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.