Ginny a Ron – zrzaví sourozenci

Předán do nového domova: 27.10.2022

Ginny a Ron jsou zrzečci podobní si téměř jako vejce vejci, úplně identičtí však nejsou. Oba pojí milá, pohodová, klidná povaha a opatrnost vůči cizím lidem. Potřebují čas, aby se osmělili a začali člověku důvěřovat.

Ginny - kočička se zrzavou ofinkou - již našla nový domov

Ron - šarmantní kocourek s rozdělenou zrzavou ofinkou - Je to velmi elegantní, klidný, nenáročný a milý kocourek. Má moc rád odpočinek a když si najde dobrou polohu, jen tak něco ho nevzbudí. Není to žádné torpédo, které stále vyžaduje pozornost a vymýšlí lumpárny. Cizích lidí se stále trochu bojí, ale nechá se rád pohladit, zvládá veškeré ošetřování a je na lidi velmi hodný. V novém domově jistě velmi brzy rozkvete a začne příst svému novému páníčkovi na klíně.

Koťátka jsou odhadem čtyři měsíce stará, kompletně očkovaná, kastrovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

Ginny i Ron jsou vzorně čistotná koťátka, umí chodit na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své adaptaci.

V případě zájmu o adopci jednoho z nich či obou dvou Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kočičákům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.