Syzy a Zingi – hřejivá kombinace – ZAMLUVENÍ

Předán do nového domova: září 2023

Syzy a Zingi jsou dva úplně maličtí kocouří bráškové. Nalezeni byli společně, ale odjet domů mohou každý zvlášť. Odhadem jsou na světě dva měsíce, jsou ale moc šikovní a už vzorně používají záchodek a sami papají.

Syzy - černo bílý kocourek
Zingi - bílo zrzavý kocourek

ZDRAVOTNÍ STAV: Koťátka jsou připravena odjet do adopce, jsou ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům a označená mikročipem. Protože se k nám dostala velmi nachlazená, nezatěžovali jsme jejich malá tělíčka prozatím očkováním, to by čekalo až na nového páníčka či paničku. Podmínkou adopce je jejich kastrace po dovršení pohlavní dospělosti a teprve poté umožnění případného přístupu ven.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život a kterému koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za krásné focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz