Dasha – temperamentí zrzka


pohlaví

7 let

55 cm

27 kg

čip

kastrován

Dasha je chodící láska k člověku, miluje hlazení a rozdávání pusinek, svojí vrtivou energickou přízní obdaří každého, kdo ji dá příležitost. Je velice milá, kontaktní, učenlivá a tvárná. Miluje procházky, stejně jako povalování u nohou milovaného člověka.

ZDRAVOTNÍ STAV: Dasha je odhadem sedmiletá fenečka, kastrovaná, očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Dasha by ráda bydlela v rodinném domku se zázemím uvnitř se svým člověkem, zvládla by bydlet i v bytě, je vzorně čistotná. Hledá aktivní domov plný vycházek a výletů, bude moc ráda chodit do psí školy a zdokonalovat se ve svém chování. Co se týče jiných zvířátek, nemáme její chování plně ozkoušeno. Po zodpovědném seznámení by mohla odjet bydlet k psímu bráchovi či k psí ségře, kočičky jí, zdá se, problém nedělají a mohla by zvládnout společný domov s nimi.

V případě zájmu o adopci Dashy Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za super focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Dasha
evidenční číslo
29CH
pohlaví
plemeno
kříženec retrívra
značení
čip
výška
55 cm
váha
27 kg
věk
7 let
kastrace
kastrován
povaha
usměvavá akční mazlivka

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
16. 5. 2022
místo nalezení
Všechov Tábor