Lyarra – šedá kráska

Předán do nového domova: září 2023

Krásky to znají, tu daň za to, když člověk vidí jen zevnějšek a nezajímá ho, co je uvnitř. Když potřeby ženy jdou stranou a neberou se na ni ohledy. Když je od ní očekáváno víc, než dokáže dávat, a nepečuje se o ni. Kočky to prostě nemají v životě lehké.

Lyarra je divoká šelma toužící po svobodě, žila však v otroctví zástupů koťat a nikdy neměla čas na sebe. Její tělo si začalo vybírat svou daň a čekal ji brzký pád, který jsme však zastavili. Je tomu konec. Už nikdy nebude muset. Bude mít jen otevřené dveře a milující rodinu, která jí dá zázemí a lásku.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Lyarra hledá domov, kde bude mít po aklimatizaci přístup ven a sama se rozhodne, kde chce žít. Domov, kde se budou snažit, budou ji milovat a ona se bude vracet domů. K člověku ráda přijde, nechá se pohladit, ale jako správná kočka se sama rozhodne, kdy drbání stačilo. Je to prostě kočka s názorem a rozhodně se nehodí pro člověka, který nesnese silnou osobnost.

ZDRAVOTNÍ STAV: Lyarra je kastrovaná, ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům, očkovaná a označená mikročipem.

V případě zájmu o adopci Lyarry Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Lyarrce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi vividfoto.cz