Vivid – zrzavý kocouří mladík

Předán do nového domova: 24.6.2021

Když se u nás objevil jantarový krasavec, hned nás napadlo, jak vzácní jsou u nás zrzci. Takže jsme si vzpomněli i na nejvzácnější oranžové diamanty, které mají označení vivid. Pak bylo jméno hned jasné. Dokonalý, luxusní, nádherný, mazlivý, elegantní i energický, takový je náš Vivid. Samozřejmě je to občas i raubíř a umí se i pěkně rozdovádět, ale pokud má dostatek pozornosti, pohybu a péče, je to sladký elegán. Ve své ubikaci občas z nudy provádí rekonstrukce, vyhrabává hlínu z květináče, přerovnává deky, je to prostě designer.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Vivid bude potřebovat dostatek pohybu a zábavy, aby se doma nenudil. Ideální by pro něj byl domov, kde bude po zabydlení mít přístup i ven, ať se pořádně vydovádí a večer spokojeně zalehne s páníčkem na gauč k televizi. Jiné kočičky v útulku provokuje a doporučili bychom ho spíše jako zvířecího jedináčka.

ZDRAVOTNÍ STAV: Vivid je kompletně očkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

Máte-li o Vivíka zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Vivid bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Vivíkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za luxusní fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE
Dne 27. 5. 2021 byl přivezen do útulku z ulice Havanská mladý drobný zrzavý kocourek, je kastrovaný, bohužel bez značení. Majitel si ho může vyzvednout v provozní době útulku. (S sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kočičky, fotografie). Pobyt v útulku je zpoplatněn viz Ceník.