Blue – modrooký siamáček – zarezervován

Předán do nového domova: 3.6.2021

Blue, náš exotický kočičí obyvatel útulku, je nesmírně milý, mazlivý, pusinkovací a chovací kocourek. Blue je nejraději v lidské společnosti, nemá problém s jakoukoliv manipulací, je vždy dobře naladěn a připraven k pohlazení. Je to vzorně čistotný a pořádný kočičák, zatím si s námi příliš nehraje, nelumpačí. Možná je to pod jeho vznešenou úroveň. :-)

ZDRAVOTNÍ STAV: Blue bude připraven odjet domů na konci května, kastrovaný, kompletně naočkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Blue se hodí do bytu i do domku se zahradou s možností vycházek ven (po své adaptaci na nové prostředí). Co se týče vztahu k jiným kočičkám či zvířátkům, není ozkoušen.

Máte-li o Blua zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Blue bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Blueovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si Vaši návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 6. 5. 2021 byl z Fügnerovy ulice přivezen odchycený vyhublý kocourek, bez značení, který se v dané lokalitě pohyboval již déle. Kocourkovi se venku příliš nedařilo, nemá však žádná závažnější zranění.
Prosíme sdílejte, hledáme páníčka. Útulek Tábor 778 465 467