Brad – akční prošedivělý jezevčík

Předán do nového domova: 7.3.2020

Dostal jsem jméno Brad, prý po nějakém americkém herci, jehož prošedivělý look oslnil kdejakou příslušnici křehkého pohlaví. Jenže on je považován za hvězdu, jež žije vysněný život smrtelníků, zatímco já jsem momentálně trochu bezradný. Ani nevím jak, ale jsem v útulku a nikdo si mě nevyzvedl, hledám proto domov nový a už prosím pěkně na pořád, takovýhle změny mi teda vůbec nedělají dobře.

Jsem přibližně osm let starý, nekastrovaný, téměř "čistý" hladkosrstý jezevčík. Sice mám sem tam šediny, ale energie, chuť a elán do života mi rozhodně neschází. Miluju vycházky, pobíhání a čtení psích vzkazů, chci toho prostě stihnout co nejvíce, to mě udržuje ve velmi dobré fyzické kondici, jakou by mi lecjaký mladík mohl závidět. Baví mě hračky, přetahování, aportování, pořádné cupování. Jsem takový "pitbul" v malém těle. Venku se chovám slušně ke kolemjdoucím z mé i člověčí říše, nerozhodí mě ani jiné živočišné druhy. V kotci se mi to naopak dost nelíbí, samota je fakt zlá věc a já bych tak rád dělal někomu společnost. Rozhodně nepohrdnu nějakou dobrotou a rád za ni splním i nějaký ten povel a přinesu aport.

JAKÝ DOMOV HLEDÁM: Jsem čistotný a byl jsem zvyklý na život v bytě, hodím se tedy do bytu i do rodinného domku se zázemím uvnitř. Chci někoho, kdo se mnou bude chodit na procházky, hrát si a užívat si života. Po bezpečném seznámení mohu odjet i tam, kde už nějaký pejsek nebo kočička je, zdá se, že nemusím být zvířecí jedináček. Jsem skromný, nemusím mít vilu v Itálii, panství v Kalifornii či zámek ve Francii, mně stačí procházka, miska dobrého jídla a pelíšek u mého pána.

Adopce seniora? Klidné procházky, vděk v očích, mazlení a dobrý skutek nejvyššího řádu. Na druhé straně mince mohou, ale nemusí být vyšší veterinární výdaje na neduhy stáří. Nadační fond PSÍ NADĚJE myslí na takové situace a podporuje adopce psích seniorů, pomáhá s úhradou vyšších veterinárních nákladů. Konkrétní požadavky a podmínky čerpání pomoci naleznete zde: pesweb.cz/cz/2627.nf-psi-nadeje-podporujeme-adopce-psich-senioru

Zájemci o Brada pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 773 791 322.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz