Stranger Things – černá rodinka

Předán do nového domova: 27.9.2022

Představte si, že kromě světa, jak jej znáte, existuje ještě jiný - děsivý, kde kočičky žijí venku, kde se o ně nikdo nestará, kde se rodí a často umírají bezbranná koťátka. Tahle banda pěti černých klubíček přežila jen díky své neuvěřitelné mamince, která se o ně i přes svůj zdravotní stav pečlivě starala. A co víc, dokázala je z toho zlého a děsivého světa dostat pryč a všichni se tak zachránili.

Maminka Joyce je mladičká, odhadem roční kočička, velmi jemná a něžná, moc ráda se mazlí a pobývá s člověkem. Je kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, kastrovaná a označená mikročipem. Joyce chodí vzorně na kočičí záchodek, je pořádná, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven až po své adaptaci.

Pětice těch nejsladších černých koťátek je odhadem na světě již tři měsíce, jsou kompletně očkovaní, ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům a označení mikročipem. Podmínkou adopce je jejich kastrace po dovršení jejích pohlavní dospělosti.

Koťátka jsou energická a dravá, plná života a síly, stejně jako maminka milují člověka a vrní na první dobrou. :-) Jsou vzorně čistotná, chodí neomylně na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven až po své kastraci.

Joyce - nejlepší maminka - bez obojku - úvodní fotografie - již v adopci
El - holčička se žlutým obojkem - již v adopci
Max - holčička s bíločerným obojkem - již v adopci
Dustin - chlapeček s červeným obojkem s puntíky - poslední z koťátek čeká na svůj domov - konečně má doma
Mike - chlapeček se zeleným obojkem - již v adopci
Will - chlapeček s červeným obojkem - již v adopci

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život a komu nabízíte. :-) Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za černo černé kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 17. 6. 2022 jsme z lokality Čelkovic z Tábora přijali nachlazenou kočičí maminku a jejích 5 koťátek. Pokusíme se zabojovat o životy všech a přemoci jejich nachlazení a nepříznivý start do života. Až bude tato banda připravena k adopci, rádi Vám ji představíme.

Hledáme původního majitele.
Majitel si kočičku s koťátky může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz, fotografie. Pobyt kočky v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách.

Útulek Tábor
773 791 322