Gina- bull fenečka

Předán do nového domova: 14.2.2020

Fenečka nalezená uvázaná u schodů útulku dostala jméno Gina.

Gina je přemýšlivá fenečka, na vodítku chodí uvolněně, ostatní pejsci ji příliš nezajímají. Má ale o to víc ráda dobrůtky. :-) Za ňaminku umí moc hezky sedni, lehni, pac a ráda aportuje míček. Při aportování se dokáže uvolnit a ukázat trochu té bullí energie a vášně. Moc ráda se mazlí, jen potřebuje dostatek času člověka poznat a uvolnit se. Je bohužel evidentní, že s ní bylo dříve "hrubě" zacházeno. V kotci se chová vzorně, nic neničí, neštěká, nepláče.

JAKÉHO HLEDÁ PÁNÍČKA: Gina byla zvyklá na život v bytě, v útulku je jí i ve vnitřních kotcích zima, je tedy vhodná pouze do bytu či dovnitř domu. Je pro ni vyloučeno být psem venkovním. Je zvyklá na děti, může tedy i po obezřetném seznámení do rodiny s nimi. S ostatními pejsky, zdá se, vychází dobře, může po zodpovědném seznámení i k jinému psímu kamarádovi nebo kamarádce. Hledá páníčka staršího, zodpovědného, usazeného, s trvalým zázemím. Změn si ve svém krátkém životě užila již dost, chceme pro ni nyní už jen jistotu.

Gině cca 15 měsíců, je odčervená, naočkovaná a označena mikročipem. Březost vyloučena ultrazvukem. Může si sbalit pomyslný kufr a vyrazit do nového domova, už napořád.