Vivien – sladká holčička

Předán do nového domova: 10.1.2021

Vivien si vybojovala své místo na tomto světě, měla štěstí, byť na poslední chvíli, ale dostala se k nám. Nyní se těší absolutnímu zdraví, je v plné kondici, mazlivá a hravá. Jako každé zdravé koťátko lumpačí, běhá a má radost ze života. Hledá ten nejvymazlenější ze všech domovů, kde bude milována a opečovávána.

ZDRAVOTNÍ STAV: Vivien k nám byla přijata ve velmi špatném stavu, podvyživená, podchlazená a velmi nemocná, plná parazitů a s malou šancí přežít. Zabojovala a vysloužila si své jméno. Nyní je zcela fit a zdráva, do adopce bude připravena odjet začátkem ledna, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Vivien je čistotné a mazlivé koťátko, hodí se do bytu stejně jako do domku se zahradou. Ve své dospělosti (po kastraci) možná ocení poležení na trávě. Hledá rodinu, páníčka či paničku, který ji bude mazlit, bude si s ní hrát a užívat života. Však si ho tvrdě vybojovala.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz či volejte 778 465 467. Podmínkou adopce je kastrace Vivien po dovršení její pohlavní dospělosti.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vivifoto.cz.