Zrzka Cora – hravá a přátelská

Předán do nového domova: listopad 2017

Našla domov.

Je to chytrá, přátelská, hravá a učenlivá holka, ale bojí v některých situacích (stačí zvednou hlas nebo natáhnout ruku). Ale když zjistí, že jste kámoši, tak se moc ráda pomazlí a hraje si. Bohužel výchovu majitelé zanedbali a řadu věcí chápe jen povrchově a je vidět, že povelu nerozumí. Tedy bude ideální s ní začít pěkně od znovu a trpělivě vysvětlovat.

Cora byla do útulku předána na hotel. Bohužel o majitelích jsme od té doby neslyšeli, nedostali jsme dle dohody speciální granule ani léky, které potřebovala. O Coru se od té doby staráme a už se začíná její kondice zlepšovat. Žebra už nemá tak vylezlá a téměř se nedrbe (má nejspíše alergii potravinovou alergii, tak nyní baští granule s jehněčím a vše je v pořádku). Jelikož o Coru majitelé přes měsíc nejeví zájem, nedá se dělat nic jiného, než jí najít nový domov.
Majitelé dostali šanci uhradit u nás náklady a Coru si vzít domů (pod pravidelnou kontrolou), ale nestalo se a proto hledáme Corince nové majitele. Chceme, aby se už měla dobře a možná i bez stresu a nevhodné stravy bude i její kůže v pořádku.

Pro více informací volejte do útulku, 773 791 322.