Malá Čijo – želvovinová gejša

Předán do nového domova: 18.11.2020

Čijo je zadána. :)

Gejša zjednodušeně znamená profesionální společnici, obvykle krásnou a inteligentní, jejímž hlavním posláním je bavit muže v uzavřené společnosti. My nebudeme tak úzkoprsí a vezmeme v potaz i ženy. :-)

Malá Čijo je přesně takovou gejšou, nádhernou i chytrou, mazlivou i akční, přítulnou i rozvernou. Svůj nekonečný příval náklonnosti dává najevo hlasitým předením, nekonečným ťapkáním a laškovným okusováním.

ZDRAVOTNÍ STAV: Čijo bude připravena odjet do adopce v půlce listopadu, vykastrovaná, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Čijo je mladá kočička, odrostlé 7 měsíční koťátko, je čistotná a mazlivá. Hodí se do bytu stejně jako do domku se zahradou. Po adekvátně dlouhé adaptaci může chodit na kočičí špacírky ven. V neznámém prostředí bývá zpočátku zakřiknutá, ale brzy pookřeje na povahu jí vlastní.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 778 465 467.

Za gejšovské fotografie malé Čijo děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Čijo byla společně se svou maminkou Sajuri zachráněna před jistou smrtí. V prostorném areálu přestaly být kočičky tolerovány.