Minie – rozkošné pidi koťátko

Předán do nového domova: 9. 4. 2021

Rozkošná akční pidi kočička dostala jméno Minie. Jaké jiné taky, že? Půl kila a dva měsíce lásky, akčnosti, kotěcí hravosti a té správné upovídanosti. Je to kočka treperenda, jak má být.

ZDRAVOTNÍ STAV: Minie bude připravena odjet do adopce v půlce dubna, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou její adopce bude kastrace po dovršení pohlavní dospělosti v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Minie je mazlivá, kontaktní, akční kočička, která je striktně čistotná. Hodí se do bytu i do domku se zahradou s budoucím přístupem ven (po své kastraci po dovršení pohlavní dospělosti). Protože je to pidi koťátko, předpokládáme, že si zvykne na všechny své případné zvířecí kámoše.

Zájemci o adopci pište na e-mail utulek@tstabor.cz, pošlete nám základní informace o sobě, o životě, jaký by Minie u Vás vedla, prostě takový kočičí životopis. V případě, že e-mail nepřichází v úvahu, volejte 778 465 467.

Za fotografii děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 1. 3. 2021 bylo do útulku přijato odhadem 5 týdnů staré koťátko, které u nás musí ze všeho nejdřív trochu povyrůst. Holčička se má čile k světu. Až přijde ten pravý čas, představíme Vám ji.