Calla – černá kráska

Předán do nového domova: 17.12.2020

KOČIČKA SE NENACHÁZÍ V ÚTULKU, POUZE POMÁHÁME S INZERCÍ.

Černé kočky nosí smůlu, fuj, černá kočka, ještě březí, hned ji vyžeň, přece nám tu neporodí ... Někdo si pořídil kočičku, ale byla mu dost jedno, nevykastroval ji, a tak už velmi mladá musela mít koťátka.

Jenže tahle sotva roční holka měla štěstí, přišla na tu správnou zahradu, kde ji čerstvě po porodu našli, vzali do tepla a starali se o ni, aby se ona mohla starat o svá koťátka. Koťátka vyrostla, zesílila a odjela do nových domovů. Maminka si odpočinula, zvládla kastraci a je rovněž připravena najít své štěstí.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Calla je citlivá a křehká kočička, po poznání svých lidí mazlivá a vlídná, nechá s sebou jakkoliv manipulovat, je vděčná a tvárná. Hodí se do bytu stejně jako do domku se zahradou. Po adaptaci v novém domově ocení možnost vyrazit na kočičí procházky. Je zvyklá na společnost ostatních kočiček, po správném seznámení může žít ve větší kočičí společnosti.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání emailu na utulek@tstabor.cz. Do emailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život zvířátku nabízíte.
Připojte své kontaktní údaje a my se Vám ve volné chvíli ozveme. Pokud by pro Vás zaslání emailu byl problém, můžete také zavolat na číslo 778 465 467. Nicméně pro naši práci je lepší, když nám nejdříve pošlete email a my se ozveme, až nám to zvířátka dovolí.

Calla se nachází v dočasné péči u svých zachránců, útulek její adopci zprostředkovává.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.