Rony – rotvajleří medvídek

Předán do nového domova: 19.3.2022

Pokud milujete pozornost, dotazy a pochvaly, Rony je dokonalý pes pro Vás. Je to přesně ten typ psa, se kterým vyrazíte na procházku a každý druhý kolemjdoucí bude říkat, jak krásný je to pes a bude se Vás ptát na jeho původ a plemeno. Je to pes, který vzbudí pozornost pro svou unikátnost. Vzhledově připomíná malé medvíďátko, které je mohutné po rotvajleřích předcích, ale jako by se srazilo v sušičce do výšky. Má také dle toho náležitou sílu a majestátnost, která je ale zvláštním poměrem vyvážená neuvěřitelnou roztomilostí.

Teď už víte, jak je krásný, a ještě je tu zásadnější otázka povahy Ronyho, která je stejně unikátní jako jeho vzhled. Rony je velmi hodným a milým psem, který miluje procházky, hru i mazleníčko. Je si vědom své síly a potřebuje majitele, se kterým nebude prostor pro velké diskuse. Když se Ronymu nastaví hranice a ví, co se od něj chce, spolupracuje s člověkem ochotně a s velkým nadšením. Základní výcvik však musí dopilovat, aby s ním byly procházky zcela pohodové. Je to trochu janek, který je ze všeho hned nadšený, je zvědavý a občas je náročnější ukočírovat jeho temperament, ale výchovou se vše dotáhne k naprosté dokonalosti.

ZDRAVOTNÍ STAV: Rony je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Je připraven vyrazit domů. Podmínkou adopce je jeho kastrace po adaptaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Hledá lidi akční, kteří hledají parťáka na výlety, psí sporty, výcvik a energickou cestu životem. Lidi, kteří se nezaleknou překážek, ale nadšeně budou hledat, jak je překonat. Budou si užívat mazlení s trpasličím obrem a přitom mu budou schopnými vůdci.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Ronymu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.
Za slušivý šáteček Hundo.cz