Coco Chanel – křehká mazlivka

Předán do nového domova: 12.12.2020

Naše Coco Chanel nejspíš neví vůbec nic o módě, je jí jedno, jaké barvy skombinujete či jaké zvolíte doplňky, navíc je jí úplně buřt, že třeba při příjmu nesmírně páchla. Pro ni je prostě nejdůležitější BÝT s člověkem. Její potřeba kontaktu, její tisknutí a nabízení bříška k hlazení musí rozhřát všechna srdce světa. Takovouhle dámu musí chtít mít doma každý.

Coco se hodně bojí, hodně věcí nezná, ale nechybí ji elán ani odvaha vše poznat. Bojí se cestovat autem, dělá se jí špatně, ale na klíně svůj strach ochotně překoná a auto vezme na milost. K ostatním fenečkám v útulku se chová zvídavě, ale s respektem. Je velice čistotná, neštěká, téměř o ní nevíme.

ZDRAVOTNÍ STAV: Bohužel ji trápí velká pupeční kýla a podstoupí 16.12. operaci. Má v horším stavu kůži, nelze vyloučit vliv špatné stravy, žádné péče či nějaký jiný problém. Budeme dávat vitamíny, kvalitní papání a uvidíme, co nám ukáže rozbor krve. Už nyní se však může po svém budoucím páníčkovi rozkoukávat. Do adopce odjede Coco vykastrovaná, naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Coco je jemná dušička, cíťa a mazel nehorázných rozměrů, hledá někoho, koho bude svou láskou moci zavalit. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, samozřejmě se zázemím uvnitř. Po zodpovědném seznámení může žít s jinými zvířecími kamarády. Raději by do klidného domova, ale více rukou zase více hladí. Coco se těší na nabídky nových domovů, které se jí do klína snad pohrnou.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání emailu na utulek@tstabor.cz. Do emailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život zvířátku nabízíte.
Připojte své kontaktní údaje a my se Vám ve volné chvíli ozveme. Pokud by pro Vás zaslání emailu byl problém, můžete také zavolat na číslo 778 465 467. Nicméně pro naši práci je lepší, když nám nejdříve pošlete email a my se ozveme, až nám to zvířátka dovolí.

...
HISTORIE: Dne 3.12.2020 přivezena z Čelkovic tato fenečka jezevčíka. Fenečka nemá žádné značení, má holá místa bez srsti a velmi zapáchá.

Útulek Tábor 773 791 322 nebo 778 465 467.