Stefanie – tajuplná španělka – ZAMLUVENA

Předán do nového domova: 19.12.2020

STEFANIE MÁ JIŽ ADOPCI DOJEDNANOU. PO ZOTAVENÍ ODJEDE DO NOVÉHO DOMOVA.

Stefanie je bez nadsázky zlatíčko, je to jemná dušička, která miluje lidský kontakt, společné procházky, blbnutí a bude milovat i společné válení na gauči. Je to klidná holčička, která se hodí do klidného prostředí nového domova. Potřebuje chvilku, aby se rozkoukala a seznámila se vším novým, pak se z ní stane ta nejúžasnější společnice.

Vychází s ostatními fenečkami v útulku, nevadí ji ani kočičky a předpokládáme, že ani jiná zvířátka. Ona je prostě všechno psí dobro v jednom. Zvládá jakoukoliv manipulaci či ošetření, zvládá jízdu autem i návštěvu veterináře. Když je za to piškotek, proč by ne.

ZDRAVOTNÍ STAV: Stefanie dne 7.12.2020 podstoupila operaci zánětlivé tukové vrstvy v bříšku, nyní se bude zotavovat, nabírat síly a vyhlížet svůj nový domov. Do adopce odjede vykastrovaná, očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Stefanie nemá spodní zoubky, pravděpodobně vyražené, nijak ji to ve spokojeném životě nebrání, je to veselá pizizubka, navíc s předkusem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Tahle dokonalá holčička se nespokojí s ničím míň než s dokonalým domovem. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, samozřejmostí je zázemí uvnitř. Šťastnější bude v klidné a méně početné rodině, po zodpovědném seznámení může žít s jinými zvířecími parťáky.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání emailu na utulek@tstabor.cz. Do emailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život zvířátku nabízíte.
Připojte své kontaktní údaje a my se Vám ve volné chvíli ozveme. Pokud by pro Vás zaslání emailu byl problém, můžete také zavolat na číslo 778 465 467. Nicméně pro naši práci je lepší, když nám nejdříve pošlete email a my se ozveme, až nám to zvířátka dovolí.

Za sněhovou fotografii děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

...
HISTORIE: Dne 29. 11. 2020 byla nalezena u útulku vystrašená fenečka křížence kokra či kavalír king charles španěla. Fenečka se nás zatím velmi bojí. Podařilo se nám zjistit, že není označena mikročipem a nemá žádné jiné značení.

Útulek Tábor 773 791 322, 778 465 467.