Šedivka – padesát odstínů šedi – mazlivá kočička


pohlaví

3 roky

21 cm

3.5 kg

žádné

kastrován

NENÍ FYZICKY V ÚTULKU!

Před dvěma měsíci našla nový domov kočička Šedivka. Je to miláček, je mazlivá, čistotná, na psa ze začátku hodně syčela ale teď už je to ok, s dětmi nemá problémy. Ale nezvykla si na ostatní kočky. Bohužel šla do rodiny, kde už jiné kočičky žijí a nepovedlo se je spolu naučit fungovat. Proto musí Šedivka hledat domov jako kočičí jedináček.

Šedivka je na domácí kočky hodně agresivní, občas teče i krev. Situace došla tak daleko, že musí kočičky oddělovat od sebe. Menší z domácích koček se začala počůrávat do vany a na gauč a celou situaci špatně snáší.
Šedivka je dle názoru majitelky hluchá, ale ještě není po vyšetření na veterině, to se tedy dozvíme v příštím týdnu. Ale předpoklad je, že by tedy měla hledat domov spíše v bytě.

Jsou jí asi tři roky a je kastrovaná.

Šedivka není umístěna v útulku, ale je stále u paní Filipčíkové doma. Pokud byste mohl někdo Šedivce nabídnout nový domov, aby nemusela zpět do útulku, zavolejte přímo majitelce 731 770 558.

Původ:
Kočičku našla Městská policie Tábor a převezla na Veterinární klinika Karakal (26. 8.). Vypadalo to, i že se podařilo najít majitele, ale bohužel si pro ni nikdo nepřišel. Dnes (11. 9.) byl převezena kočička k nám.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o pejskovi

jméno psa
Šedivka
evidenční číslo
není v útulku
pohlaví
plemeno pejska
evropská kočka
značení psa
žádné
výška
21 cm
váha
3.5 kg
věk
3 roky
kastrace
kastrován
povaha
hodná, mazlivá, čistotná

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
26. 8. 2018
datum nalezení
Tábor