Jonáš – našel nový domov

Předán do nového domova: květen 2017

Jonášek našel nový domov.

Jonášek má předjednanou adopci a začátkem května by měl vyrazit do nového domova. Pouze pokud by se našel vhodný zájemce na Jonáše i Matěje, dala by se přednost společné adopci.

Jonáš je krásně originální pes, takový veselý a energický samorost s lehce bázlivou dušičkou. Je zcela nekonfliktní, miluje děti i jiné psy. Již našel ztracené sebevědomí a začal si užívat život. Hodí se ideálně na zahradu, kde bude mít volnost a možnost se vyběhat. Na vodítku chodí moc rád a už zvládá i netahat :-).
Je zvyklý na pravidelné stříhání. Má hygienické návyky.

Nový majitel by měl mít zkušenosti se psy a s jejich výcvikem. Jonáš je chápavý a naučí se vše, co bude třeba, ale klíčová je trpělivost, laskavost a důslednost. Za dobroty je o něco šikovnější ;-). Tedy cesta k jeho lásce a důvěře vede přes žaludek. Měl těžký start do života a již si nezaslouží nic špatného, hledáme majitele, který učí psy na základě pozitivní motivace.

Převýchovy Jonáše a jeho bráchy Matěje se ujala Kateřina Zíková - Psí hotel a nápravné Centrum AGÁTA. Dělají skvělé pokroky každý den. Kateřina může Jonáškovi pomáhat i v novém domově. www.psihotelagata.cz

Asi by se asi dalo říct, že je Jonášek kříženec psa a koštěte :-), je to prostě jednoznačný originál.

Kastrovaný, očkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům.