MAX – roční střapatý originál – potřebuje získat důvěru


pohlaví

1 rok

59 cm

21 kg

žádné

nekastrován

Zabavený kluk z Lužnické ulice, jmenuje se Max a je mu jeden rok. Je to tedy jasný voříšek střední velikosti, ale vzhledově vypadá na křížence německého a pikardského ovčáka a k tomu trochu nějakého drsnosrstého teriéra. Prostě originál, je jen jeden ;-).
Zatím cení zuby a o kontakt nestojí, když se lekne, umí i proti člověku vyběhnout. Pomalu pracujeme na důvěře, bohužel ho v původní rodině fyzicky týrali a Maxík se prostě opravdu bojí. Dostával i od malých dětí a celkově si nežil jako král na zámku.
Na jiné pejsky reaguje moc dobře a je moc rád za pravidelnou baštu a pocit bezpečí. Snad mu tento pocit brzy dodá sebevědomí, aby se nebál to s námi zkusit. Dáváme mu momentálně čas, protože Maxík ho potřebuje, aby zjistil, že nic špatného už se dít nebude. Když přijdeme ke kotci raději zaleze do boudy a nechce s námi moc komunikovat. DRŽET VŠICHNI MOC PALCE. Cesta k němu nejspíše povede přes jiné pejsky či fenečky.

Kdyby se našel zájemce, který by s Maxem uměl pracovat a chtěl si ho již nyní adoptovat, bylo by to možné. Ale na zázraky nevěříme a zkusíme ho do nové rodiny maximálně připravit. Pokud by Vás o Maxovi zajímalo více informací volejte na číslo 773 791 322.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o pejskovi

jméno psa
MAX
evidenční číslo
60 E
pohlaví
plemeno pejska
kříženec
značení psa
žádné
výška
59 cm
váha
21 kg
věk
1 rok
kastrace
nekastrován
povaha
bázlivý, nejistý, potřebuje klidné prostředí

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
2. 5. 2018
místo nalezení
Lužnická ulice - Tábor