Maggie – štěně, rozkošný čarodějův učeň


pohlaví

5 měsíců

45 cm

10 kg

čip

nekastrován

Maggie je pět měsíců stará a moc šikovná fenečka. Ráda naslouchá, následuje, pozoruje a učí se. První dny to byla pořádná divoška, uličnice a naprostý čertík. Měli jsme strach že to s ní kvůli tomu, že nebyla ideálně vedená a vychovávaná bude těžké. Ale ukázalo se, že opak je pravdou. Tahle magická holčička rychle chápe, učí se a každý den je šikovnější. Je to samozřejmě štěňátko, tedy když nebude mít pohyb a zábavu, bude si vynucovat pozornost, okusovat ruce a prostě jako každé malé dítě zlobit, ale pokud se jí člověk věnuje, je úžasná, soustředěná a pozorná. Její pohled každého rychle učaruje a bude velmi věrnou společnicí.

Určitě se hodí k aktivním lidem, kteří jí zajistí pohyb, výchovu, výcvik, aby získala správný základ do života a mohla být jednoho dne fenou, kterou vám budou všichni sousedi závidět. Potřebuje co nejdříve poznat všechny věci, které bude do života potřebovat - jízdu autem či vlakem, výtah, město, jiné pejsky (s nimi samozřejmě vychází skvěle, protože je to prostě ještě štěndo), ostatní zvířata a tak dále. Vhodná je také do rodiny s dětmi, se kterými budou společně vyrůstat a bude jim láskyplnou chlupatou sestřičkou ♥.

V dospělosti bude velkého vzrůstu, asi se jedná o křížence labradorského retrívra a německého ovčáka. Byl by pro ní tedy ideální baráček za zahradou nebo větší byt, ale u aktivních lidí, kteří ji budou brát na výlety.

Zájemci o Maggie volejte 773 791 322.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o pejskovi

jméno psa
Maggie
evidenční číslo
124 E
pohlaví
plemeno pejska
labrador x německý ovčák
značení psa
čip
výška
45 cm
váha
10 kg
věk
5 měsíců
kastrace
nekastrován
povaha
divoška, uličník, rozkošná čertice

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
28. 11. 2018
místo nalezení
Leskovická ulice, Tábor